Milí rodiče a dětičky,

ráda bych se vám představila jako instruktorka kojeneckého plavání při bazénu v Rychnově nad Kněžnou. Jmenuji se Radka Šolínová a jsem maminkou dvouletého syna Maxíka, se kterým již od jeho půl roku absolvuji kurzy plavání v rychnovském bazénu. Jelikož instruktorka, se kterou jsme plavali, odešla na mateřskou dovolenou, bylo mi nabídnuto, převzít kurzy.

Tuto nabídku jsem přijala s radostí, protože  mám moc ráda děti a práci s nimi, miluji vodu, a také proto, že  mám možnost vidět, jaký pozitivní vliv má vodní prostředí na malé děti. Proto jsem s nadšením absolvovala akreditovaný kurz instruktora plavání. Z vlastní zkušenosti se mi potvrzuje, že je velmi důležité, aby rodiče měli společnou aktivitu se svým děťátkem, která ho navíc rozvíjí a podporuje jeho psychomotorický vývoj.

Péče o malé děti je časově, fyzicky i psychicky velmi náročná. Maminky mají spoustu povinností, tatínkové zpravidla zajišťují rodinu ekonomicky. Při plnění nekonečné řady domácích povinností nezbývá už mnoho času na intenzivní kontakt s děťátkem. Neustále od hry odbíháme zamíchat polévku, vyndat prádlo z pračky, zvednout telefon a podobně. Společné chvíle v bazénu nám nabízí čas, kdy se svým dětem věnujeme na 100% a já jsem šťastná, že v těchto radostných chvílích, jako instruktorka plavání, mohu být s vámi. 

                                                                                                            Těším se na vás, Radka :-)


Vytvořeno pomomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .